Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefonaty z neznameho cisla

Ak tato otazka nepatri do tejto diskusie tak sa ospravedlnujem, kludne ju vymazte.

V poslednych dnoch mi vola (v roznych casoch) mobilne telefonne cislo registrovane v UK (je to klasicke mobilne telefonne cislo, ziadne specialne cislo). Ked zdvihnem, na druhej strane dotycny/a hned zlozi. Spat nevolam. Je mozne, aby som platil za to, ked ZDVIHNEM takyto hovor, ci uz z tohto telefonneho cisla alebo akehokolvek ineho? Myslim teraz aj vseobecne, ak prijimam telefonat nemal by som byt za to spoplatneny, ci je to mozne?

Vdaka

blbý si tak akurát ty a to tvoje zvýrazňovanie hrubic si môžeš pichnuť vieš kde... A blbý si hlavne z toho dôvodu lebo ked už len napíšeš že zdvihnúť môžeš akekolvek číslo bezohladu na to či je audiotextove alebo hociake ine a tym sa považuješ že za žiadnych okolnosťí nebudeš platič tak si na OMYLE!!! si to naštuduj a potom trep

Ty si snad natahany? Ake programy prosim ta?
Moja manzelka pracuje 25 rokov v Telekome, je zaujimave, ze o nicom takom nevie.
Je zaujimave, ze bezne dviham taketo zahranicne cisla a ziadne programy mi nic nenauctovali.
Uz to nehul, zavolaj zajtra operatorovi a svojmu a spytaj sa, ci je technicky mozne platit za prijaty hovor.

Tebe fakt šibe... najdi si to. A viem to preto, lebo mne osobne sa to davnejsie stalo... ide o to ze ked zdvihnes telefon tak logicky sa nejako ohlasiš do telefonu. Strasne velke percento ludi pouziva slovo pri zdvihnuti telefonu : ,,Áno” a ten na druhej strane to môže kludne pouziť ako súhlas k niečomu... A ty si myslis ze ked o tom niekto ( tvoja zenuska) nevie tak tym padom nic take nemoze byt, hmmm to si ma pobavil. Snivaj dalej

Premyslam, ci si mentalne slabsi, niekto ta niecim nainfikoval alebo si v deliriu zazil fiktivnu prihodu. Mozno len pokus o nepodareny vtip.
Zhrnme si to...mne niekto zavola, ja poviem ano a odvtedy zacinam platit za prijaty hovor?
Hm zaujimave. Mozno v inom vesmire to takto funguje, ale u nas nie.
Este raz...zavolaj si operatorovi a spytaj sa, ci je mozne platit za prijaty hovor a za akych okolnosti.
Akykolvek operator ti odpovie to iste...okrem specialnych programov ako su napriklad rodinne tarify, kde dieta po prevolani kreditu moze zavolat na jedno zvolene cislo zdarma to funguje vsade rovnako uz XY rokov.
Ak som v zahranici a chcem volat na ucet volaneho spojim sa so sluzbou daneho operatora, ten sa spoji s operatorom daneho cisla a ten zavola tebe...vysvetli ti, ze ti vola to a to cislo, ze chce volat na ucet volaneho a ze ta to bude stat XY penazi.
Ak suhlasis dojde k prepojeniu hovoru.
Ziadne take, ze sa prihlasim do telefonu ano a hned platim nefunguje.

urážanie je asi jedine čo ti ide nič viac....Strata času ti to tu po lopate vysvetlovať - na to ozaj nemám čas a ani náladu

A operátorovi som volal ak to tak chces strašne vedieť.Myslíš si že ma nenasralo ked mi prišla bez môjho vedomia vysoká faktúrá? ked som si od nich vypýtal zoznam za čo všetko to bolo tak som spozornel iba pri jednom tel.čísle na ktoré som nikdy nevolal a ešte mali v zázname že som hovor prijal.
A myslíš si že mi tu sumu telekom vrátil?? jasne že nie, nevedeli mi ani povedať ako sa to mohlo stať
Tak mi to vysvetli ako sa niečo takéto mohlo stať....Bolo to v roku 2018

A to tvoje Ano čo tak strašne bereš ako vtip je jedna z viac možností ako oklamu volaného...Spôsobov čo som čítal je vraj viac

Kecáš! Za přijatý hovor se platilo v dávných dobách NMT, nebo ještě nedávno v zahraničí, kdy byly jiné způsoby zpoplatnění. Dnes to funguje jenom v roamingu, nebo podmíněném přesměrování ze zahraničí do schránky. Zbytek je JPP a vždy se pak ukážek, někdo z blízkého okolí na nějaké audiotextové číslo volal nebo něco online kupoval. Minule jsem četl o neoprávněném strhnutí výrazně větší částky v lékárně z karty nějaké ženské, dokud se manžel nepřiznal, že tam koupil i nějaké erotické blbosti, kterými chtěl manželku překvapit, proto jí o tom neřekl.

Neviem, cim sa zivis ty, ale dufam, ze to, co robis, ze si v tom dobry.
Ja som v tom, co robim dobry, to nie je namyslenost to je fakt.
A mozem povedat, ze volania spadaju do oblasti, kde som doma a ktorym rozumiem.
Ak by si sa chcel hadat o vareni, alebo o oprave auta urcite vycuvam, pretoze tomu nerozumiem a skus vycuvat rovnako aj ty, pretoze si na piesocku, ktoremu nerozumies.
Ako som tu uz parkrat pisal, ak neveris mne volaj operatorovi, kazdy ma bezplatnu linku a spytaj sa ich.
Ospravedlnovat sa za sirenie zvastov nemusis.

operátorovi som už dávno volal a to hned v den ked mi prišla faktrúra s nemalou čiastkou za volania. A ked som si od nich vypýtal zoznam za čo to bolo tak čuduj sa svete, najväčšia položka bola za tel. čísla ktoré boli neznáme a na ktoré som vôbec nevolal. Telekom to žiadnym spôsobom neriešil a ani mi nevedeli odpovedať. Stalo sa to v 2018 roku .Tak mi potom vysvetli ako som to mal teda riešiť???

ty si ako vidím robíš vlastné zaveri bez rozmyslu ale to chápem...Ked už tak

1. nič som nereklamoval lebo telekom by mi aj tak nič nevrátil
2. bol som zedvavý čo je drojom vysokej faktúry.
3. bol mi predložený zoznam prijatých a volaných čísel.
4. prevýšena suma bola zistená zo zoznamu prijatých
5. telekom mi na to nevedel odpovedať
6. číslo som zablokoval

Klames, klames a este raz klames.

1. nič som nereklamoval lebo telekom by mi aj tak nič nevrátil

To je blbost, sam som reklamoval niekolkokrat a uspesne nafakturovane veci, pretoze obcas sa chyby stavaju a oni to (aj ked neradi) uznaju. Hlavne ak si trosku vacsi zakaznika.

bol mi predložený zoznam prijatých a volaných čísel.

To je klamstvo, mohol ti byt poskytnuty vypis odchazajucich hovorv, prichadzajuce vo vypisoch nie su.

prevýšena suma bola zistená zo zoznamu prijatých

Nebola, pretoze takyto vypis Telekom neposkytuje, navyse vo vypise mas len vypis cisiel a casy, nie konkretne sumy za dany hovor.

telekom mi na to nevedel odpovedať

Na zaciatku tvrdis, ze si nic nereklamoval, teraz zase tvrdis, ze Telekom na to nevedel odpovedat...takze na co si sa ich vlastne pytal/reklamoval vo vypise?

Tebe ako aj ostatnym je zbytočne niečo vysvetlovat. Ci veris alebo nie mi je u riti. Ver si comu chces... ze sa nieco oytas telekomu to ty povazujes za feklamaciu???hmmm zaujimave tak to budes asi jediny.

Take vypisi uz mozno teraz neposkytuje ale vtedy poskytoval. A takisto mi je u riti ci tomu veris alebo nie ako aj ostatni...

Tak si aj nadalej existujte v tej svojej bubline... ochh moj boze ?????

takže tady postupně tvrdíš, že:
- volání z neznámého / audiotextového čísla může být placené a toho kdo to zvedá okamžitě urážíš, že je blbí. nevíš jak je to možné, ale ten druhý si to má nastudovat.
- tvrdíš, že je hodně způsobů a falšovacích programů, jak dosáhnout, aby přijatý hovor byl placený, a ty falšovací programy zařídí platbu bez spolupráce s operátorem
- pak tvrdíš, že také představení "ano" do telefonu je souhlas s účtováním hovoru
- ačkoli jsi tu okamžitě začal urážet jiné názory, nemáš čas vysvětlovat proč.
- svá tvrzení vysvětluješ vlastním případem, který jsi nereklamoval = sám jsi ho nechápal.
- druhým argumentem je "Spôsobov čo som čítal je vraj viac". začínám ti rozumět: "vraj" u tebe znamená totéž co "vela".

z toho co zatím píšeš nepoznám, jestli máš paušál (výpis hovorů je buď součástí faktury, nebo si podrobné vyúčtování stáhnu z webu operátora).
u předplacené karty nedostáváš výpis, maximálně sms upozornění na zůstatek. asi to máš ještě jinak.

nakonec jsi jediný případ účtování přijatých hovorů ukázal na případu, co jsi nereklamoval. čili můžeme si o tom výpisu myslet cokoliv.
třeba neznám specifické podmínky vašeho trhu, ale nikdo z sk s tvou teorií účtování za přijatý hovor nesouhlasí.
ty reguješ jen urážením, nekonkrétními kecy že mají něco nastudovat, nebo mínusy jak prvňáček.

ešte že nie "vlastné zveri". (vlastné zaveri, Main Gááát).

Tiež si absolvent tej našej, SVK renomovanej VŠ školy, držiteľ bakalárky ako celá tunajšia skomunizovaná, boľševická, eštebácka spoločnosť oprávnených voľičov sociaľistických istôt boľševikov, bielych koníkov kapitáľotvornej vrstvy z poľitického rozhodnutia grázlov lumpenproletariátu a ich zdegenerovaných parchantov?