Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční prohlížeče na Win10

Ahoj, mám nový notebook s Win10. Nainstaloval jsem do něj prohlížeče Firefox a Chrome. Oba nějakou dobu běželi bez problému. Později se mi mnoho stránek přestalo načítat. Jedná se například o stránky se streamovým videem ( ne porno, např. ziveprenosy.cz), B2B portály a další. Na druhou stranu například stránky jako seznam.cz nebo alza.cz se mi otevřou vždy. Mám ještě starší PC s Win10 a Win 7 a u nich není žádný problém. S vypadáváním wifi nejsou žádné problémy.

Doporučili by jste mi prosím, jak toto napravit?

Děkuji za odpovědi.

loading...

1.1.1.1 ako primárny a 8.8.8.8 sekundár pre protokol IPv4,

Podľa mňa ti stránky blokuje Firewall, Defender a či čo taký AV Total IS Security nastavený v Paranoia režime v prípade, ak nemáš masívne nastavené doplnky pre svoj Browser, uBlock, adbolck kam_block, tu_block, PrivacyBadger, a spol.

Normálne to fičí, sviští po Internete všetko ako delo, ako raketa, ako z partesu.

Z uvedeného dôvodu je nutné disponovať s DualBoot. Jeden OS zbavený veškerých šmejdov, bez AV, bez Defender, vypnutý Firewall, čistý browser bez doplnkov, určený výhradne na net, darknet v piatom leveli, ba co dím, ještě níž.

Image, bitová záloha primárneho a aktívneho oddielu(-lov), každú jednu problémovú vec zaručene istí. Dnes, pri rýchlych HW, je obnova systému z vyladenej bitovej zálohy otázkou pár minút, lehota obnovy s reštartom do gr. prostredia W10, trvá cca 4 min., aspoň u mňa. Hustýýý.