Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pridanie lokalneho hesla uzivatelovi Win10

Jasne poviete si lahke, ale ja to stazim hned.
Uzivatel na lokalne konto naviazane na MS account a prihlasuje sa PINom. Momentalne nevie ziadne udaje dodat, takze do pc sa nedostanem.
Vec som zatial riesil tak, ze som si povolil ucet Administrator a som v pc, bohuzial neviem s tym kontom nic spravit ani cez control panel, ani cez cmd (8846 error pri pokuse vytvorit heslo).
Je vobec mozne vytvorit takemuto uzivatelovi lokalne heslo, cize pridat mu do konta moznost prihlasit sa aj cez lokalny ucet mimo PIN a jeho MS acc?

Je možné uživatele přepnout na lokálního, pak mu můžeš lokální heslo zadat
není důvod, aby byl uživatel "online"
Přepnutím se nic neztratí, nebude se vytvářet nový profil.

Když klikneš na nastavení účtu, je dole link na přihlášení pomocí lokálního účtu

https://www.howtogeek.com/230543/how-to-revert-your-windows-10-account-to-a-local-one-after-the-windows-store-hijacks-it/

Jinak samozřejmě se můžeš pokusit o obnovu hesla online účtu na webu MS
https://account.live.com/password/reset