Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 PRO koniec platnosti licencie

Chcel by som vas poprosit o radu, ako mam postupovat...
Pred 1/2 rokom som kupil PC, kde uz bol uz nainstalovany Windows 10 PRO 64 Bit.
Na karte "Informacie o PC" je system Windows aktivovany, ale teraz sa mi po spusteni PC zobrazi upozornenie
"Platnost licencie na system Windows coskoro uplynie"

Product Key Channel Volume: GVLK
Volume activation expiration: 5 days

Ak si kupim kluc z aukro alebo ebay, bude ho staci vlozit ako novy kluc bez dalsieho instalovania?
Nastavenia WIN a uz nainstalovane programy nechcem odstranit.
Dakujem.

Todle to, co jsem uvedl v příspěvku:
https://pc.poradna.net/questions/3019535-win-10-pro-koniec-platnosti-licencie#r3019560
tedy dva řádky v cmd, to vyřeší rychlejc než aby to řešil přes KMSAuto.
No já osobně bych teda KMSAuto doporučit nemohl z důvodů:
- anonymní (nemůžeš vědět co v tom je)
- s oblibou blokují antiviry
- když to někomu doporučíš tak kdo ví z jakého zdroje to stáhne
- co se týče offline kms aktivace tak jsou přece lepší čistčí možnosti, např. jedna dll knihovna, kterou si klidně může zkompilovat kdo chce a další kms varianta je online kms (příklad je v tom linku výše)
- existuje lepší možnost než kms a to DL (též jedna dll knihovna se zdrojovým kódem)