Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta a Zdroj

Zdravím,
pořadí někdo ideální upgrade pro pc:

Dell Vostro 270
Intel i3 3240
8 Gb Ram
GeForce 640

Pokud bych pořídil silnější zdroj a co nejlepší grafickou kartu, jaké jsou nejlepší?
Hraju hlavně Crossout a sem tam fps hry. Ale chtěl bych výkonnější grafiku.
Zdroj je slabý proto si nechám radeji poradit.
Něco jsem četl o gtx 980 a vyšších GeForce ale nevím jestli to půjde na desku a tak...
Diky za rady.
Diky!!!

Z kancelářské mašiny z roku 2012/2013 se dělá herní počítač blbě. Můžeš vyměnit ten zdroj a grafiku ale stejně už to prostě nebude ono.
deska+cpu+ram je zhruba 7k. Asi se dá i za 5k pokud nejsou peníze.

Můžeš se s tím plácat postupně (pokud rozměry skříně/zdroje) dovolí nebo to udělat najednou.

Dekuju za reakci a názor.
Ano je to stará kancelarina, koupil jsem ho repas s integrovanou kartou a pak tam dal GeForce 640... celkem cena asi 5000.
V té době jsem chtěl něco okrajové na hry nehrají často a tak, ale teď to co hraju bych chtěl v lepší kvalitě, ne ultra.
Slušně to utajené CS-GO, Crossout, nějaké další střílečky a Fifu 19. i Zaklinace.
Kolik myslíš ze by me stal upgrade a kolik ný stalo rovnou koupit něco lepšího ale ne super masina...kompletně sestavit pc nevím jestli zvládnu.

Ja som nedávno predal môj procák i5 3470(najvissi možný takt na jadro) za 20€ a spolu s gtx 1050ti 4GB to v pohode utiahlo všetko na 2560x1080. Samozrejme nie na plné detaily, ale v pohode hrateľné a napájal to 350W Enermax. To je asi MAX co za najlacnejsi peniaz vieš z toho vyzdimat. Na FullHD pri všetkej skromnosti to isto nateraz stačí.

PC z mojho profilu PC3, uz som ho vytunil na max co sa este da(procesor mohol byt s K, ale ludia za neho pytaju nekrestanske peniaze a ten 3770p sa mi podarilo za 50€, za 4/8 super). To uz je zostava na dozitie, ale predtym(4-5 rokov dozadu) som to mal ako HTPC s takym istym procakom ako tazatel. S 3450 idealne 3470 a s 1050ti 4GB isto v pohode FullHD pri realnych ocakavaniach da. A ten zdroj mam v krabici(tahal to v pohode, ale ked som tam dokupil dalsie dva disky, tak uz mlel z posledneho, tak som kupil 550W a potom aj dalsie upgrade ram procak a grafika), ak by ho niekto chcel darujem.