Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta a Zdroj

Zdravím,
pořadí někdo ideální upgrade pro pc:

Dell Vostro 270
Intel i3 3240
8 Gb Ram
GeForce 640

Pokud bych pořídil silnější zdroj a co nejlepší grafickou kartu, jaké jsou nejlepší?
Hraju hlavně Crossout a sem tam fps hry. Ale chtěl bych výkonnější grafiku.
Zdroj je slabý proto si nechám radeji poradit.
Něco jsem četl o gtx 980 a vyšších GeForce ale nevím jestli to půjde na desku a tak...
Diky za rady.
Diky!!!

a co by ten chcípácký procesor i3 s tvou vysněnou gtx980 asi dělal? celé je to špatně.

1) jo, je tam slabý kancelářský zdroj. nejdřív zjisti, jestli místo něho opravdu pasuje standardní atx zdroj, to nemusí být u pc do firem samozřejmé.
když jo, potřebuješ něco kolem 400-500W ... podle uživatelské příručky str.18 to vypadá na klasický atx.

2) jakákoliv výkonnější grafika bude chtít i normální procesor. prodávaly se s i5-3450 až 3470 ... bazar.

3) grafika co má pro to smysl - bazarová gtx1060, nové gtx1650s, možná lepší 1660s.
v amd grafikách se nevyznám, k té i5 by taky něco pasovalo.
ještě doporučuju rozdělat ten krám a zkontrolovat, že je tam na lepší grafiku dost místa.

4) původní disk bych nechal jen jako odkladiště dat, pro nový systém pořídit nový ssd 250gb (s hrami až 500gb). víc do toho krámu nemá smysl investovat.

5) ramka bude zatím stačit, do budoucna uvidíš, zase bazar +8gb.

Z kancelářské mašiny z roku 2012/2013 se dělá herní počítač blbě. Můžeš vyměnit ten zdroj a grafiku ale stejně už to prostě nebude ono.
deska+cpu+ram je zhruba 7k. Asi se dá i za 5k pokud nejsou peníze.

Můžeš se s tím plácat postupně (pokud rozměry skříně/zdroje) dovolí nebo to udělat najednou.

Dekuju za reakci a názor.
Ano je to stará kancelarina, koupil jsem ho repas s integrovanou kartou a pak tam dal GeForce 640... celkem cena asi 5000.
V té době jsem chtěl něco okrajové na hry nehrají často a tak, ale teď to co hraju bych chtěl v lepší kvalitě, ne ultra.
Slušně to utajené CS-GO, Crossout, nějaké další střílečky a Fifu 19. i Zaklinace.
Kolik myslíš ze by me stal upgrade a kolik ný stalo rovnou koupit něco lepšího ale ne super masina...kompletně sestavit pc nevím jestli zvládnu.

Ja som nedávno predal môj procák i5 3470(najvissi možný takt na jadro) za 20€ a spolu s gtx 1050ti 4GB to v pohode utiahlo všetko na 2560x1080. Samozrejme nie na plné detaily, ale v pohode hrateľné a napájal to 350W Enermax. To je asi MAX co za najlacnejsi peniaz vieš z toho vyzdimat. Na FullHD pri všetkej skromnosti to isto nateraz stačí.

PC z mojho profilu PC3, uz som ho vytunil na max co sa este da(procesor mohol byt s K, ale ludia za neho pytaju nekrestanske peniaze a ten 3770p sa mi podarilo za 50€, za 4/8 super). To uz je zostava na dozitie, ale predtym(4-5 rokov dozadu) som to mal ako HTPC s takym istym procakom ako tazatel. S 3450 idealne 3470 a s 1050ti 4GB isto v pohode FullHD pri realnych ocakavaniach da. A ten zdroj mam v krabici(tahal to v pohode, ale ked som tam dokupil dalsie dva disky, tak uz mlel z posledneho, tak som kupil 550W a potom aj dalsie upgrade ram procak a grafika), ak by ho niekto chcel darujem.