Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ani po nainst. ovladače nejde zvuk

Na notebooku se mi stalo, že ani po nainstalování ovladače k integrovaný zvukovce (Realtek AC'97 Audio) mi nejede zvuk. Instalace proběhla v pořádku a ukazuje i že zařízení pracuje správně a zvuk se chová jako kdyby fungoval..nastavení zvuku sem projel a všechno vypadá v pořádku, ale prostě slyšet nic nejde. Reproduktorama to neni.

Díky za pomoc

Celkom o tom pochybujem ale mozne to je. Si si isty, ze mas naistalovanu tu zaplatu pre hda? Tie "kodeky" to je samozrejme blbost to si ani skusat nemusel;o).
Vseobecne odporucanie je instalovat najprv zaplatu kb a az potom ovladac na zvukovku, ale ide to aj opacne (pre istotu skus najprv kb az potom zvukovku).