Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se za dané peníze (26 000) sehnat lepší notebook?

Prosím někoho znalého o radu. Dá se za dané peníze (26 000) sehnat lepší "herní" notebook než https://www.datart.cz/alpha-15-a3ddk-027cz-per-key-rgb-steelseries-kb-15-6-fhd-1920-1080-ips-level-144hz-72-ntsc-thin-bezel-close-to-100-srgb-rx5500m-gddr6-4gb-picasso-amd-r7-3750h-ddr-iv-16gb-2666mhz-256gb-nvme-pcie-ssd-1tb-sata-7200rpm-aw-cb375nf-windows-10-home.html Předem děkuji za případná doporučení a stručný popis výhod oproti výše uvedenému.

ještě jednou a pomalu: když potřebuješ na služebky herní notebook, tak si ho kup.
jen u 15" krámu nečekej velkou životnost.
to znamená, že ti nikdo normální nedoporučí za něco takového vyhodit 25t., když může být do roku po ntb.

ad ty odkazy na prodejnu praček:
vidíš, že mají oba stejné parametry. tak si vyber podle barvy podsvícení.
nebo zkus vygooglit recenze, kde najdeš nějaký postřeh podplaceného agenta, co to měl v rukou.
novější wifikartu u lenova bych neřešil, zatím příliš exotické.

zcela rozumím, Tvému odporu k notebookům, také mi to nesmělo 18 let přes práh, ale poslední dobou víc cest mimo domov, takže asi tak a pokud to půjde do kytek během záruky myslím, že to je spíš problém pro výrobce :) pokud to klekne po dvou letech asi nenadělám nic :(

pokud to půjde do kytek během záruky myslím, že to je spíš problém pro výrobce

držím výrobci palce při dokazování, kdo může za to, až to nepůjde.

riskuješ jen upečení. když si všimneš že je to příliš horké, u tebe se dá čekat, že se stupidním hraním přestaneš. děti jsou nesoudné, ty ho skutečně ugrilují k smrti.
konstrukčně lepším řešením je víc místa uvnitř = lepší chlazení = 17" model, to se ti platit nechce.

údajný odpor k notebookům je nesmysl. na přenášení ve firmě je 1.5kg notebuk nutnost, používáme léta.