Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT sluchátka se u ntbku sekají

Dob­rý den,

v po­sled­ních dvou dnech mám díl­čí pro­blém s blu­e­tooth slu­chát­ky a kva­li­tou je­jich zvu­ku při za­po­je­ní k no­teboo­ku.

Vče­ra ve­čer po ce­lo­den­ní per­ma­nen­ci no­te­boo­ku se mi za­čal za­se­ká­vat zvuk ve slu­chát­kách při­po­je­ných přes blu­e­to­o­th. Zpo­čát­ku to by­ly jen se­ky ob­čas­né, čas­to za­pří­či­ně­né tře­ba tím, že jsem na no­te­boo­ku spus­til ně­ja­kou slo­ži­těj­ší ope­ra­ci, po­slé­ze však se­ká­ní za­ča­lo být čím dál víc in­ten­ziv­ní, a to bez ja­ké­ko­liv ji­né spuš­tě­né ope­ra­ce.

Zku­sil jsem pře­hrá­vat au­dio jak z in­ter­ne­tu (stre­a­mo­va­cí plat­for­my, Fa­ce­book), tak pří­mo z po­čí­ta­če, vždy to­tož­né. Při­tom hud­ba ze za­bu­do­va­ných re­p­rá­ků no­te­boo­ku zně­la ply­nu­le, stej­ně tak hud­ba z mo­bi­lu, když jsem k ně­mu při­po­jil slu­chát­ka. Pro­blém pře­tr­vá­vá i dnes (pře­mýš­lel jsem, jest­li ne­ní no­te­book "pře­tí­žen" ce­lo­den­ní čin­nos­tí), i když ne tak in­ten­ziv­ně ja­ko vče­ra v pod­ve­čer­ních ho­di­nách. Ru­ší to dob­rý do­jem z po­sle­chu. Dny před­tím by­ly bez­pro­blé­mo­vé (no­te­book se slu­chát­ky po­u­ží­vám kon­stant­ně od za­čát­ku to­ho­to týd­ne, před­tím ná­ra­zo­vě).

Na­padlo mě, že by se moh­lo jed­nat o chy­bu v při­po­je­ní, ale ne­vím, kde onu chy­bu hle­dat, jak ji iden­ti­fi­ko­vat a tak po­dob­ně - jsem v ob­dob­ných zá­le­ži­tos­tech vel­mi ne­o­hra­ba­ný. Slu­chát­ka jsou pl­ně na­bi­ta.

Vě­děl by pro­sím ně­kdo, co s tím, pří­pad­ně má i dal­ší zku­še­nos­ti?

Slu­chát­ka: Sen­nhe­i­ser HD 350BT
No­te­book: HP 15-DB0049­NO

Pře­dem dě­ku­ji za ja­ké­ko­liv ra­dy a pře­ji po­ho­do­vé dny.
Ji­ří Č.

V první řadě zkontroluj, který proces ti vytěžuje procesor. Nebude na škodu, když to proskenuješ v nouzovém režimu na škodnou.
Můžeš použít ADWCLEANER a MBAM. Osvědčená kombinace. Taky bych mrknul na stav disku, k tomu ti dobře poslouží HdTune.
Poslední možnost, která mě napadá jsou vysoké teploty.

Ahoj, děkuji za reakci. To by mohlo být řešením, respektive cestou ke zjištění toho, co by mohlo být v mém případě omezující. Na dalším fóru někdo zmínil, že je to pravděpodobně zapříčiněno nekvalitním ntbkem, což je určitě možné, ale nedává mi to smysl vůči tomu, že se tento problém nevyskytoval od začátku. U těch teplot to je určitě možné...

Vyzkouším a pokud něco zjistím, dám zpětnou vazbu.

Ano, už jsem se s tím setkal, že BT sluchátka zároveň na stejném zařízení na kterém jede i Wi-Fi při změně pásma Wifi 2.4Ghz doprovázeli stejné problémy.
Nedíval jsem se na popisek těch sluchátek, ale zkusil bych alespoň přepnout Wi-fi na 5 nebo 2.5Ghz (nebo Wi-Fi vypnout úplně jak už podotknul FixExa), jestli nastane nejaké zlepšení.