Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač při zapnutí začne psát NO DISK READ OCCURRED

Dobrý den, moc prosím potřebuji pomoc někoho kdo se vyzná, večer sem vypla pc a šla spát, ráno když sem ho chtěla ho zapnout, začalo mi naskakovat tohle. Zkoušela jsem ctrl+alt+delete a nic se nedělo akorát se vypl a opět na mě vyskočil to stejne. Prosím moc o R ad u. Dekuju

Řešili jsme taky před léty s kolegou něco podobného u notebooku jeho manželky. A příčinou bylo, že se zřejmě snažil bootovat z myši, protože po odpojení myši vše fungovalo jak má. A to i přesto že všechno legacy usb a bootování z usb tam bylo vypnuté, prostě internal HDD only. Takže rada byla před startem myš vytáhnout, nic jiného se s tím dělat nedalo.