Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hoj ,formát disku ntb

ahoj,prosím o radu když chci zformátovat disk ntb pro čistou instalaci win 10 nikdy jsem to na ntb nedělal pouze na deskopu,otázka zní formát disku ntb když nechci disk vyndavat je nějaká možnost ,díky za rady

Pokud by to bylo potřeba provádět předem (nevím jak desítky, ale sedmičky odmítaly odstranit některé typy oddílů), tak nějaký live linux by to taky vyřešil. Ale zkusil bych nejdřív, co nabídne ten instalátor.