Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání PC?

Dobrý večer přeji, omlouvám se že opět a zase otravuji ale já tomu nerozumím... Když hraju např GTA v tak po připojení do hry začne PC strašně hučet a když ve hře nedělám nic náročného tak kromě toho že hodně hučí je asi vše v pořádku, ale jak mile jedu velkou rychlostí v autě více jak 2min tak obraz se začne sekat,trhat apod... Komponenty:
R5 1600AF (novej 1600)
B450 Aorus Elite
2x8gb 3200 predator RGB
Sg1x TG RGB
250gb Samsung Evo 970 plus
1tb WD Blue 7200ot
Seasonic Focus plus gold 550W
Msi Armor RX 570 8gb OC
Děkuji za rady s pozdravem DK.

Dobře takže máš to rok a půl a začalo se něco chovat jinak než minulý rok v létě ?
Oddělat ten dekl+ větřák foukající dopc jsi zkusil ?

Já bych začal tím*, že bych nachystal instalačku win 10, odpojil SSD a zkusil nainstalovat win10+ovladače + nějakou hru co se seká při hraní na ten disk WD blue.

* Vyloučíš tím vadné SSD a rozjebaný win10/ovladač vga nějakým tuning programem. Předpokládám náhradní vga v šuplíku nemáš tak zqčni tímhle.

Nebudu zakládat nové vlákno, zeptám se zde. Má smysl PC prodat a koupit místo něho něco lepšího? Nevím za kolik by se dalo PC prodat a nevím za kolik zase koupit nové a lepší nemůžu do nového investovat moc dám příklad když ho prodám za 18tisic tak nemůžu mít nový za 25 apod...