Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte redakční systém i s registrovaným fórem uživatelů

Ahoj,

můj známý chce založit server s podporou drogově závislých.
Technickou stránku nechává na mě.
Samozřejmě to nechci programovat v potu tváře od nuly, jako je třebas tady letitá poradna.

Doporučte prosím nějaký redakční systém, hlavně ale s fórem registrovaných uživatelů.
A aby to bylo pokud možno chodilo v PHP na serveru s linuxem.

Nechci žádat moc, ale ideálně s nějakým odkazem, kde bychom si udělali představu, jak
to fórum bude/může vypadat nakonec.

Díky

Spíš je otázkou, jestli má smysl spouštět stočtyřicátédeváté diskuzní fórum pro drogově závislé? Nebylo by lepší kontaktovat provozovatele nějakého zaběhnutého fóra a domluvit se na spolupráci? Např. vytvořit v rámci fóra nějakou vlastní skupinu a tu moderovat a odpovídat uživatelům. Jinak to je tříštění sil a plýtvání energií...