Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stratene fotky

ahojte,
kamos ma samsung galaxy S7 a zmizlo mu priblizne 40 fotiek z sd karty (Sandisk). karta je 16GB a mal na nej asi 3GB ulozenych dat cize miesta bolo dost na karte... ked som skusil programy na obnovu stratenych dat a fotiek tak naslo nejake fotky ale ulozilo ich do JPG formatu no napriek tomu nechce ich otvorit. karta je uz zrejme poskodena lebo obcas ju nevidi system v pc... ma niekto nejake rady ako obnovit tych 40 fotiek ?

obcas ju nevidi system v pc

to znamená, že ji vícekrát přehazuje mezi pc a mobilem a samozřejmě: nikdy ji neodpojuje.
to má za následek poškozený souborový systém na kartě, proto má nečitelná některá nová data a ta obnovená jsou ve skutečnosti přepsaná starými nesmysly, proto nejdou otevřít - je po nich.

naučit se odpojovat flasky/sdkarty.

Nikdy ju neprekladal ani mobil nepripajal na pc. Ja som odpojil a tak vybral a dal ju do citacky a snazil sa cez tri programy o obnovu dat... system ju vidi ale ked dam obnovu dat tak ju potom nevidi a naslo kopec fotiek ale ked ich ulozim do pc nechce ich otvorit pise ze nepodporuje format alebo treba aktualizovat... skusal som to otvorit vo viacerych programoch na fotky a nejde to otvorit ani v mobile