Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s internou pamatou

ahojte,
mam mobil sony xperia M4AQUA, mrzol mi tak som ho reklamoval este asi pred dvoma rokmi a natiahli donho android 6.0.1 co je asi najnovsi softwer ktory sa dal dat do tohto mobilu a internu pamat ma 8GB ale po nainstalovani tohto softweru je takmer cela plna a je tak kopec zbytocnych aplikacii ktore sa nedaju odstranit beznym sposob a skusal som aj pamatovu kartu rozdelit tak ze som rozsiril internu pamat o polovicu pamatovej karty realne to aj rozdelilo ale ked chcem nieco nainstalovat stale to chce ulozit na internu pamat a vypisuje nedostatok miesta a to aj ked som dal veci ukladat na SD kartu stale sa to snazi aplikacie ukladat na internu pamat... ma niekto nejake napady co s tym?

Tak s tím nic neuděláš a bez root už vůbec nic. Nevím co vše jsi už zkoušel,takže můžeš odinstalovat aktualizace pak.co už jsou v systému a deaktivovat je a hlavně zakázat automatické aktualizace v nastavení obchod play. Taky se můžeš podívat které pak.systému můžou jít odinstalovat a pokud by to mělo smysl,že by se tím uvolnilo místo tak udělat roor. Přes tuto pak.zjistíš co jde z systému odinstalovat ukáže ti to i bez root.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp&hl=en_US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Duninstaller+apk&pcampaignid=APPU_1_OuM-X-OeEZTWgQbutbHYAQ