Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor na hry do 200 e

zdravim vas, kedze tu vyhladavanie funguje asi ako Hejlov hlodac prosim o radu pri vybere monitora. poziadavky: 27 palcov, fullhd, primarne urcenie na hranie strielaciek. cena do cca 200 eur. vdaka za rady.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jen bych poznamenal ze FRC neni ani tak o tom "poznas/nepoznas", ono si to tu cilovou barvu nejak "doblika", jako spis o pohodli a unave zraku pri dlouhodobem sledovani. A je desne komicke jak se broji proti PWM regulaci podsviceni, i kdyz to kmita treba na 600Hz - ale ze poblikava displej mezi dvema odstiny na 30Hz (pri 60Hz panelu) jako teda nevadi... ;-)