Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku k hraní

Zdravím, rád bych si nechal poradit ohledně výběru notebooku, na kterém bych si chtěl kromě jiného také zahrát hry (ne, stolní PC mít kvůli neustálým přejezdům bohužel nemohu).

Mezi hry, které si rád zahraji, patří COD Warzone, GTA 5 a nějaké ty MMORPG s ne tak náročnými požadavky. Warzone bych si chtěl zahrát nejméně na stabilních 60 FPS (nepotřebuji extrémně vysokou kvalitu, FPS jsou pro mě důležitější), ideálně samozřejmě více.

Moje cenová hladina je přibližně okolo 25 000 Kč a koukal jsem na 2 modely, které mě zaujaly:

lenovo-legion-y540-15?dq=5638861#recenze

acer-nitro-5-obsidian-black-d5718134.htm

Chtěl jsem 16GB RAM, alespoň I5tku, paměť alespoň 1TB(SSD nebo v kombinaci s HDD) a GTX 1660 Ti 6GB mi přišla taky jako vhodná v této cenové relaci, co si o tom myslíte, případně kde může být problém?

Co si o mém výběru myslíte? Doporučili byste něco jiného, nebo případně který z těchto 2?

Předem Vám moc děkuji za odpovědi a rady.

PS: Prosím o zdržení se komentářů jako "herní notebook za tuhle cenu nemá smysl", jinou variantu nyní nemám.

PS2: Notebook by měl být kvůli mým důvodům nejspíš z Alzy.

,Dobrá, vzhledem k tomu, že 17,3 notebook s lepší grafikou, 16GB ram, 1TB a alespoň trochu rozumným procesorem a "nový" v této cenovce neseženu vyberu tedy spíš z 15,6 notebooků. Něco jsem vybral a ocenil bych radu, který z nich byste volili a případně proč.. Moc mi to pomůže.. potřebuju vybrat něco z alzy a s mými požadavky se setkaly zatím 4 notebooky

lenovo-legion-y540-15?dq=5638861 - parametry se mi docela líbí, podtaktování.. horší než u jiných?

acer-nitro-7?dq=5718136#recenze - slušné specifikace, ale je to Acer, který mi není moc doporučován

acer-nitro-5-obsidian-black-levne-d5876890.htm - dobré specifikace, ale je to Acer(značka mi moc není doporučována) a je uvedeno, že je "rozbalený".. šly byste i do rozbaleného, nebo ne?

acer-nitro-5-obsidian-black-d5718134.htm - opět acer

Trochu mě mrzí, že musím vybírat v té alze, jinak bych asi sáhl po hp-pavilion-gaming-17

Případně pokud v nich vidíte chyby, budu rád za názor.. Ty acery jsou parametrově docela dobré, ale když mi je nedoporučujete, upřímně se mi do nich moc nechce

Děkuji

Co jeste resis? Napsal sem ti nahore at beres to HP, kdyz ti tak strasne vadi czc, muzes na heurece najit jine obchody kde to sezenes i levneji, na alze bude treba taky. Jestli mas rad male displeje, nevadi ti hluk, podtaktovavani, dokupovani disku a mala zivotnost ber toho Asuse co psal Max.
Ano 1650 a 1660 je velkej rozdil, jestli chces koupit křáp jenom kvuli tomu ze je v Alze, tak tady je chyba spise v hlave.