Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alternative pro Microsoft Wheel Mouse Optical

Dobrý den,

Potřeboval bych koupit novou myš Wheel Mouse Optical.

Ta se už pochopitelně neprodává, ale nemůžu se rozhodnout, kterou koupit jako vhodnou alternativu.
Jde mi primárně o ten tvar a velikost, kterou dnešní myši postrádají. Jinak bych chtěl bez bočních tlačítek a univerzální. Typ rozhraní ani rozlišení DPI není podstatné.

Nejraději bych to koupil na TSBohemii, kde nemusím vyhazovat peníze za poštovné.

Prosím o radu,

Děkuji

Chápu, ale i z dnešní nabídky se dá vybrat myš, která sedne pěkně do ruky.

Třeba myš co jsem postnul v odkazu níže mi přijde tvarově podobná, jednoduchý design.

https://www.czc.cz/microsoft-classic-intellimouse-cerna-seda/229102/produkt

Já mám třeba Logitech G402 Hyperion Fury a ta sedí v ruce taky velice dobře. Každý má ale jinak velkou ruku, takže každému sedne něco jiného, a taky každý preferuje jinou hmotnost myši, někdo lehčí, někdo zase těžší.

Vsak jo, jen jsou ty mysi jine. Ja si jen vzpomnel, ze pred 15 lety byla ta jeho mys fakt hit a malo co ji prekonalo.

Dneska uz bych ji nechtel, ale MichalDM uz je tu znam svymi dotazy, kdy trva casto na zastaralych vecech jen proto, ze si na ne kdysi zvyknul.

---

Jinak nesouhlasim ani s dalsima prispevkama tady ohledne rozmeru a trvani na tom urcitem.

Mne treba lezi v supliku skvela pomerne velka Logitech G403 Prodigy, kterou jsem nahradil mensi Mionix Castor, u ktere jsem citil, ze je proste prilis mala a do ruky mi uplne nesedne. Co ze se to stalo za pul roku? Nahodne jsem vyzkousel malinkou mysku Logitech G305 Wireless a uz jsem ji z ruky nedal. Neni to o rozmerech, ale o tom, aby padla do ruky. A kazda mys je trochu jina s trochu jinym designem i materialem povrchu.

Pokud pozaduje Microsoft Wheel Mouse Optical musi koupit Microsoft Wheel Mouse Optical, zadna jina nebude stejna.

Ta vypadá dobře. Nicméně, jestli její velikost je podobná to nevím. To je právě ten problém. Rozměry myši TSBohemia neuvádí. I když, CZC ano, takže to lze dohledat jinde, ale nepodařilo se mi najít rozměry té microsoft myši, takže nevím, z čeho vycházet. Neznáte, prosím Vás, ty rozměry?

jednu dobu jsem ji taky měl, sedla dobře do ruky. rozměry vygooglíš na cizáckých stránkách.

zrovna si nesu z krámu nějaký krám, co vymyslel číňan po lobotomii.
živá je opravdu tak hnusná, jak vypadá: https://www.comfor.cz/periferie/mysi/herni-opticka-mys-genesis-krypton-500-rgb-7200dpi
5 minut jsem tipoval u regálu s myšmi, která z těch zavřených krabic by mi mohla padnout do ruky. tato má někdejší mírně zahnutý tvar, jak ten ms.
vzhledem připomíná pouťovou diskotéku michala davida - nevím, za jak dlouho to vyhodím.

karlovo logiteší vajíčko znám, ale já z toho tvaru dostávám křeče, tento typ ne.