Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alternative pro Microsoft Wheel Mouse Optical

Dobrý den,

Potřeboval bych koupit novou myš Wheel Mouse Optical.

Ta se už pochopitelně neprodává, ale nemůžu se rozhodnout, kterou koupit jako vhodnou alternativu.
Jde mi primárně o ten tvar a velikost, kterou dnešní myši postrádají. Jinak bych chtěl bez bočních tlačítek a univerzální. Typ rozhraní ani rozlišení DPI není podstatné.

Nejraději bych to koupil na TSBohemii, kde nemusím vyhazovat peníze za poštovné.

Prosím o radu,

Děkuji

jednu dobu jsem ji taky měl, sedla dobře do ruky. rozměry vygooglíš na cizáckých stránkách.

zrovna si nesu z krámu nějaký krám, co vymyslel číňan po lobotomii.
živá je opravdu tak hnusná, jak vypadá: https://www.comfor.cz/periferie/mysi/herni-opticka-mys-genesis-krypton-500-rgb-7200dpi
5 minut jsem tipoval u regálu s myšmi, která z těch zavřených krabic by mi mohla padnout do ruky. tato má někdejší mírně zahnutý tvar, jak ten ms.
vzhledem připomíná pouťovou diskotéku michala davida - nevím, za jak dlouho to vyhodím.

karlovo logiteší vajíčko znám, ale já z toho tvaru dostávám křeče, tento typ ne.