Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera na hlidani zahradky

Ahoj,
hledam IP kameru kterou bych mohl pouzit na obcasne monitorovani zahradky. Moje pozadavky jsou nasledujici:

- venkovni provedeni, ale bude umistena pod strechou
- kontinualni nahravani na SD kartu
- WiFi (ano, vim, ze to je spatne, ale jina moznost neni)
- detekce pohybu (notifikace emailem)
- nocni prisvit
- stream pres internet jen na vyzadani
- napajeni ze site (230V) a idealne zalozni baterie pri vypadku proudu
- limit 2500 Kč

Libi se mi tahle, ale nema zalozni baterii.
https://www.alza.cz/ezviz-husky-air-c3w-full-hd-1080p-d5589817.htm

Diky za rady!

Ak par dni pockas mam doma zrovna toto...https://www.koukaam.se/ipkamery/ip-kamera-ipc2122sr3-f40w-d/?gclid=EAIaIQobChMIzJec68q06wIVBZ53Ch2WHwugEAAYASAAEgL9fPD_BwE
Mam to ist montovat cestarom na auto, ktorym spevnuju krajnice, mozno by som spravil male review video.
UNV som kedysi testoval a HW to nie su zle kamery a sw...ehm no pouzitelny dajme tomu.
Este mam doma asi 6 Vivotekov, ale ani jeden z nich nie je wifi.
Inak zrovna Vivotek robi jeden model, ktory by sa ti hodil lebo ide na 5V a vie byt napajany aj powerbankou, ale je to len indoor.

Detekce pohybu vypneš po stopadesátém mailu.

Ja to odporucam tiez nezapinat, ale citlivost sa da nastavit, takze tych mailov bude len 20;o).

Wifi prý na prd, taky mi zde radili, koupil jsem na kabel.

Kabel je kabel, ale slusna kamera chce na FHD 3MPx (pro 20sn/s).

Zvládne ta tvoje wifi stream? Jakou tam máš rychlost?

Slusna kamera ma min 2 streamy, takze kvalitu si vie nastavit aj na mobilne pripojenie. Do mobilu je aj tak zbytocne posielat FHD video.

Komprese videa H.264. Chce to H.265.

Toto nie je nutne, uspora je sice velka, ale ja osobne som to potreboval len pri vacsi sietach, pri solo kamerach je to jedno skoro.