Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera na hlidani zahradky

Ahoj,
hledam IP kameru kterou bych mohl pouzit na obcasne monitorovani zahradky. Moje pozadavky jsou nasledujici:

- venkovni provedeni, ale bude umistena pod strechou
- kontinualni nahravani na SD kartu
- WiFi (ano, vim, ze to je spatne, ale jina moznost neni)
- detekce pohybu (notifikace emailem)
- nocni prisvit
- stream pres internet jen na vyzadani
- napajeni ze site (230V) a idealne zalozni baterie pri vypadku proudu
- limit 2500 Kč

Libi se mi tahle, ale nema zalozni baterii.
https://www.alza.cz/ezviz-husky-air-c3w-full-hd-1080p-d5589817.htm

Diky za rady!

Ak par dni pockas mam doma zrovna toto...https://www.koukaam.se/ipkamery/ip-kamera-ipc2122sr3-f40w-d/?gclid=EAIaIQobChMIzJec68q06wIVBZ53Ch2WHwugEAAYASAAEgL9fPD_BwE
Mam to ist montovat cestarom na auto, ktorym spevnuju krajnice, mozno by som spravil male review video.
UNV som kedysi testoval a HW to nie su zle kamery a sw...ehm no pouzitelny dajme tomu.
Este mam doma asi 6 Vivotekov, ale ani jeden z nich nie je wifi.
Inak zrovna Vivotek robi jeden model, ktory by sa ti hodil lebo ide na 5V a vie byt napajany aj powerbankou, ale je to len indoor.