Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš označuje několik souborů současně

Zdravím,

mám tu starý notebook Lenovo G560,
mělo by to být tohle:
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-g560al-054645/82816/produkt
op systém W7-64 bit

dělá mi to takovou věc,
že když po otevření okna v průzkumníkovi někam kliknu,
označí mi to i několik souborů a složek NAD tím souborem na který jsem klikl.

Dělá to vestavěný touchpad i připojená myš,
nenapadá vás, jak se toho zbavit?

https://ctrlv.cz/ojaK

Děkuji za případné rady.
-----------------------------------------------
edit:

Ono tam toho blbne víc,
zkusím to raději celé přeinstalovat,
prozatím děkuji.

Já opravdu nic, není to moje, je to kámoše.

Zkrátka jsem vyměnil tu klávesnici,
ale po předchozím zásahu do registru na zablokování levého shiftu - viz diskuse výše
(to tam ještě byla ta původní vadná klávesnice)

teď na té nové ten levý shift opravdu nefunguje; sice není permanentně zmáčknutý ale prostě nefunguje; pravý ano.

Takže jestli by to nešel ten zásah do registru nějak vrátit.

Já si bohužel nepamatuju, jak jsem ten soubor na úpravu registru pojmenoval....
-----------------------------------------------------
Oprava, soubor se jmenuje "klav",

našel jsem ho zálohovaný.