Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video .TSV nejde ve VLC

V přehrávači VLC nejdou přehrát filmy .STV ze set-top boxu. Zobrazí se několik prvních snímků, obraz zamrzne a dál pokračuje jen zvuk. Na témže PC se tyto soubory přehrají ve Windows Media Player (Win7). Konverzí do mp4, mkv jsou filmy OK pro VLC. Jen ta konverze dlouho trvá (2/3 přehrávací doby).

To nelze ty filmy přehrát přímo na televizi ze STB?
Když už to musí být na monitoru PC, vynechal bych PC a přehrál to na sestavě STB-HDMI-monitor (na co zdržovat přehrávání dalším zpracováním přes PC a přehrávač).
Když nejde ani to, tak na konverzi občas používám Movavi video converter.