Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word2016 návaznost textu

Potřeboval bych ve word dokumentu změnit návaznost text vertikálně na stránkách, ve 2 sloupcích, ne horizontálně. Čili levý sloupec propojený s tím co je pod ním, pravý sloupec dtto - samostatný. Viz příloha. Nemohu se dopátrat, jak to docílit. Poradí někdo zběhlý?
Dík moc
Petr

dík za tip, nicméně můj problém to neřeší, nebo jsem to podle toho alespoň nezjistil, jako toho dosáhnout.
Potřebuji prostě dát dva texty za každou cenu vedle sebe, tak aby byly oddělené, ale vizuálně kontrolovatelné (cz+en).

Tabulku jsem taky zkusil, ale u ní jsem taky nepřišel na to, jak ji udělat přes víc stránek ve wordu.
Dtto textové pole je možné mít pouze jedno přes 1stranu. Nebo se mýlím?
Jsem si jistý, že na to nějaký fígl existuje, když ne normální postup.
Podle mne to je dost základní věc pro tak honosný program jako je word...

problémek vyřešen - pomohly Tabulky, dvě vedle sebe, přes tolik stránek kolik potřebuji. Pak si pohrát s nastavením vzhledu a je to.
Šlo mi o co najkratší cestu k cíli, určitě jiných postupů je hodně, excel, atd.
Díky všem za odezvy, oceňuji je.