Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze připojit k jednomu PC 2 monitory, 2 klávesnice a myši?

Dobrý den,
potřeboval bych, aby 1 PC ovládali 2 lidé - každý by měl svůj monitor, klávesnici a myš. Nicméně by to mohlo fungovat tak, že by nepracovali zároveň (buď jeden, nebo druhý)
Je možné mít na jednom PC 2 monitory, 2 klávesnice a myši? A bylo ev. možné, aby pracovali nezávisle na sobě a zároveň?

Děkuji za odpověď

Za normalnich okolnosti lze pripojit dva monitory, ale nelze pripojit dve klavesnice a dve mysi tak, aby pracovali nezavisle na sobe.
Nicmene onehda tu byl stejny dotaz a nekdo tazateli daval odkaz na specialni program, ktery podobnym zpusobem dokaze pocitac rozdelit na dva nezavisle, teda s pripojenim nezavisle dvou klavesnic a mysi. Pouzij vyhledavani, snad se ti to podari najit.