Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mkv do avi

ahojte, môžem vás poprosiť o radu na nejaký program ktorý prerobí mkv do avi formatu, potebujem film takto prerobit... nejaky program čo funguje alebo mate snim skusenosti či ste počuli chválu naň, ďakujem

A to mas v planu delat s kazdym "nekompatibilnim" videosouborem? Hodne zabavy preju....

Nebylo by lepsi poridit k televizi nejaky schopnejsi prehravac, nebo si dat trosku prace s rozbehnutim mediaserveru (napr. Plex, Emby,Jellyfin) na PC/NASu ktery toto bude resit automaticky nez se s tim neustale drbat rucne