Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - vložení textu do buňky

Ahoj, potřebuju často kopírovat text do Excelu. Buňky kam kopíruju mají nastavený formát. Text má jiný formát. Když text vložím Ctrl+V tak zůstane zachován formát textu. Je nějak možné to nastavit tak aby se vložil text a ten se přizpůsobil buňce? Nebo je na to nějaká klávesová zkratka? Jde o Office 365. Děkuji

No jo, lenže to musíš skopírovať OBSAH BUNKY (t.j. v editačnom režime bunky alebo vziať to z riadka vzorcov) a nie bunku ako celok.
LENŽE, čo ak obsahom bunky bude vzorec? Tak Ti Tvoj postup nepomôže...
Ak Ti však vyhovuje Tebou popísaný postup, tak nemusíš tlačiť ani F2 ani BackSpace, stačí dvakrát kliknúť do bunky...