Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede GTA V ?

Zdravím všechny, prosím o radu zkušených.
Mám sestavu
Intel core (TM)2 Duo CPU E8400 3,00GHZ
4 GB RAM
NVIDIA GeForce 9600 gt
ASUSTeK computer inc. P5E Deluxe - nevím co víc opsat za info
win 7
disk 900GB

a chtěl bych se zeptat zda mi pojede GTA V, předpokládám že asi ne, tak jestli nějakej upgrade nebo vyhodit novej compl. Díky

Minimum System Requirements:

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB

Recommended System Requirements:

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB

https://support.rockstargames.com/articles/203428177/Grand-Theft-Auto-V-PC-System-Requirements

Zalezi kolik mas penez a naroky... Ale koupit komponenty z aukra neni spatna volba. Za mlada sem mel jednojadro a nejakou gtx 2*0,
tak sem si koupil procak a desku z aukra, odemkl jsem tejdejsiho phenoma na ctyrjadro a hral bomby. Pak to stacit prestalo tak sem koupil grafiku zdroj a ramky (opet z bazaru, ale zdroj byl aspon hodne naddimenzovanej a kvalitni znacky :-)) Na druhou stranu kdybys po 6 mesicich se rozhodl ze chces koupit novej kram za aspon 15 tisic, bylo by ti lito co jsi investoval do te stare rachotiny :-)

a chtěl bych se zeptat zda mi pojede GTA V, předpokládám že asi ne, tak jestli nějakej upgrade nebo vyhodit novej compl. Díky

Nepojede. Upřímně ani s tím neztrácej čas.Já si teď zahrál supreme commandera a mám nachystane s.w.i.n.e. to ti pojede.