Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede GTA V ?

Zdravím všechny, prosím o radu zkušených.
Mám sestavu
Intel core (TM)2 Duo CPU E8400 3,00GHZ
4 GB RAM
NVIDIA GeForce 9600 gt
ASUSTeK computer inc. P5E Deluxe - nevím co víc opsat za info
win 7
disk 900GB

a chtěl bych se zeptat zda mi pojede GTA V, předpokládám že asi ne, tak jestli nějakej upgrade nebo vyhodit novej compl. Díky

Nepojede. Upřímně ani s tím neztrácej čas.Já si teď zahrál supreme commandera a mám nachystane s.w.i.n.e. to ti pojede.