Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC při hraní her se vypne- roztočí se větráky na max

Zdravím v poslední době mám problém, pc mám staré něco přes rok, ted v poslední době mám pernamentní problém s hraním her. U některých her není problém, mužu je hrát 2 hodiny a nic se nestane, ted ovšem to už neplatí. Náhodně se to při hraní vypne třeba po 5 minutách nebo hodině hraní, vypne se pc a roztočí se větráky na max to je vše, žádná modrá obrazovka.

Sestava:
MSI RTX 2070
CPU: AMD ryzen 2600
Deska: b450 aurus elite, gigabite
ram 16 gb

Bude mít někde asi špatnej kontakt, nebo zdroj ko, nebo něco jiného.

Někdy sou chyby nad kterýma ti zůstává rozum stát, vadný napájecí kabel 220V, nebo PC v roztrojce 220V, vadná zásuvka.
A člověk pořád testuje a testuje :))
Nebo vadná přepěťová zásuvka

zkusím tu gpu a zasuvku taky xd, jen musím počkat na aktualizaci windows, nechápu co to má gates za programatory 1% trvá asi 5 min potom 5% naběhne za minutu a pak to stejný.Kosmická rychlost :D Nejprve to stahujete pak se to připravuje k instalaci pak se to testuje a pak instaluje, hlavně to nekomplikovat, každopádně díky za rady snad to bude ten konektor, doufám že to nebude zdroj, corsair dělá kvalitní zdroje ne?

Odpojil jsem gpu--napajecí kabel/pci je dost krátký, tak tak to tam pasuje a vyměnil ramky +aktualizoval nejnovější verzi win10 zatím to šlape, nechci to zakřiknout, ale možná jsi měl pravdu s těma kontaktama , jo a málem bych zapomněl ještě jsem zdroj zapojil do jiný zásuvky :D, že by to byl až tak triviální problém se mi nechce věřit.