Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otočka obrazu na nb

Při používání nbu Lenovo se mi otočil obraz na obrazovce o 180° ale funguje ve správné podobě. Pravděpodobně hloupým "přehmátnutím" na klávesnici, ale nazpět to dát neumím.
Slyším i několik ironických poznámek, ať toho nb nechám,když to neumím.Ano mají pravdu, ale jsem samouk podle knížek a zakrátko budu psát u věku na začátku 8 ...
Proto bych chtěl poprosit ty, kterým tak moc nevadí moje neznalost.jestli by mi mohli poradit jak to napravit.Věřím, že se někdo takový ještě najde. Děkuji.

Řešení:

Využil jsem radu Ctrl+Alt+šipka nahoru a představte si - už mám zase zobrazení normální! Moc děkuji i za ty ostatní klávesové zkratky, které určitě někdy použiji. :-)
Chci vám poděkovat za ochotu, dobrou radu a popřát všechno dobré.