Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Offline komplet verze webu_z archivu_jak na to?

Vypadá to jako jednoduchá záležitost – stáhnout website kopírovací program (třeba WinHTTrack Website Copier), spustit nový projekt a počkat na stažení. Mě to ale jaksi nejde udělat tak, aby pak pořád něco nestahoval online, když ten site již na disku mám, nebo to nezobrazilo správně graficky. Problém s dnes již téměř nepodporovaným flashem, activex, atd. Jednoduše potřebuji browsovatelnou offline verzi jednoho webu, který již není dávno aktivní – je pouze na web.archive.org.
Případně to překonvertovat do ppt nebo nějaké použitelné podoby (swf animace), s návaznostmi na offline linky (fotky). Je tady někdo, kdo by mi s tím případně pomohl to dát dohromady? Třeba i soukromě, podle vzájemné dohody ohledně odměny.
Předem díky za reakce a případnou pomoc.
Petr

ehm. autor webu jsem já... resp. autor návrhu. Webmaster/prográmátor již není k dosažení, mám pouze předlohy z Corelu a Photoshopu.
Bylo to před dlouhými 10lety, offline verzijsem nikdy neměl k dispozici. To je taky důvod, abych to dal dohromady nyní - vlastní archiv. Jinak by mě to nezajímalo.

Mě to ale jaksi nejde udělat tak, aby pak pořád něco nestahoval online, když ten site již na disku mám, nebo to nezobrazilo správně graficky.

V tom WHTT Website Copier jde nastavit, do jaké "hloubky" se má web stahovat (Limitní hodnoty).
Zkoušel jsi to nastavit třeba na třetí úroveň? Pak by to nemělo následně tahat věci z netu (pokud tam nejsou absolutní adresy).

Nebo zkusit jiný program: 7 Ways to Download Complete Websites For Offline Access
Nebo: How to Download an Entire Website for Offline Viewing