Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook HP 17-p102nc - lze vyměnit HDD za SSD?

Zdar

před časem mi lehnul notebook HP 17-p102nc, že prý počítač nešlo spustit správně a je třeba použít obnovení systému, které se ale nezdařilo.

Teď jsem měl čas a provedl kontrolu součástí, vše OK, až na HDD:

[HDD-hl-ka.png]

A mě zajímá, jestli u tohohle starého šrotu jde vyměnit HDD za nový SSD, šlapalo by to?

Pokud ano, tak jak je to těžké u tohoto modelu, zvládnul by to i laik, co tomu absolutně vůbec nerozumí a v životě u notebooku neotočil ani šroubkem? :-D Mám tu sadu nějakých šroubováků... :-D

No asi ne na 99,99%, ale mám 200m od baráku servis, kam to nosím, tak aspoň prosím o info, jestli to jde vyměnit, abych po nich nechtěl nemožné a nechodil tam zbytečně.

Díky moc za radu. :-)

Aha, tak to jsem asi blbě měřil. No tak to je super, že se tam vleze. :-)

Velikost by stačit měla, je to jen pracovní notebook, kam nic neukládám a chci jen, aby byl rychlý. Ale ještě si to promyslím, ten 240GB není o moc dražší, tak možná vezmu ten, pro jistotu.

Díky moc za radu! 8-)