Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Status: 0xc000000f

Dobry den,
dneska mi na pc na obrazovce dole vyskocila ikonka pro nejakou aktualizaci a restart pc, tak jsem ji potvrdil a pc se restartoval, dlouho se motal znak nacitani, ale pri spusteni pocitac haze hlasku:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Windows Boot Manager

Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem:
1. Insert your windows installation disc and restart your computer.
2. Choose your language settings, and then click "Next."
3. Click "Reapir your computer."

If you do not have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.

Status: 0xc000000f

Info: The selected entry could not be loaded because the application is missing or corrupt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nepomaha ani restart natvrdo, nevim si s tim rady, vedel by nekdo prosim, co s tim?

Zrovna před chvilkou se mě F8 hodila něco jsem od instaloval a PC nechtělo načíst pořád se tam jen do nekonečna točilo to kolečko,tak jsem přes F8 dal spustit běžným způsobem a hotovo. Bez F8 bych se k tomu jen zbytečně zdlouhavě proklikaval.