Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update windows

Zdravím
Mám v pc 2 ssd disky.Na jednom je systém,druhý je odkládací a na hry atd. Teď byl zcela prázdný. Dnes jsem koukal na aktualizace a byla tam aktualizace windows.Tak jsem ji spustil,stahovalo se,instalovalo se,restartovalo se,na nic se mě neptalo a výsledek? Najednou vidím,že na tom prázdném disku je zabráno 16 GB. Naformátovat nejde,dá se to nějak vrátit?

Verze 2004 proběhla jako upgrade, tedy komplet přeinstalace. Pokud na to nebylo dost místa na C (a 47 GB možná nemuselo stačit), tak se použilo místo na D. Až se naučíš udělat výpis ze Správy disků, uvidíme. Některé ty soubory časem zmizí samy. Mohou být taky "schované" ve skrytém adresáři (lze "zviditelnit" v nastavení Zobrazení).