Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP-LINK TL-WR741ND mizernej signál v bytě.

Zdravím po té co šmejdi z Vodafone ukončili Wifi free sem řešil u našich signál a napojil modem na TP-LINK TL-WR741ND na který sem kdysi jel bez problémů.No zapojil sem nastavil heslo a jede to jenže signál lítá od velmi silného po to že i zmizí,použitelný je to jedině v místnosti u modemu kde se to jakž takž načte,ve vedlejší místnosti už to je bída s nouzí,nevíte někdo co s tím? Dřív sem na tom jel s modemem od Motoroly a bez problémů jak na svojí Wifi tak Wifi Free ,naši maj ještě starej CISCO modem že by to bylo jím?

1) kontroloval jsi zarušení wifimi od sousedů?
ntb: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html
foun: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer.classic

2) historický wr741 bude mít historický napájecí adaptér. ten už může odcházet a wifi výkon pak nestojí za nic.
default doporučuju archer c6.

3) "naši maj ještě starej CISCO modem že by to bylo jím?"
nikdo neví jak je zapojený, jestli ruší na sousedním kanálu...

jj cisco ,tatík tam měl 741 taky jenže ta pro změnu i když signál silnej tam se nic nepřipojilo respektivě ukazovalo to že foun připojen ale nešlo nic načíst (heslo tam neměl pro připojení),tak sem nechal adaptér a hodil tam stejnej co sem měl doma tam data jdou jenže tímhle stylem,zatím díky zejtra vyzkouším a dám vědět pak...

Adaptér jinej to nepomohlo ,přes ten program tam někomu lítá hodně silnej signál ten náš je dost pod ním ale Wifi použitelná ,jak je to mimo místnost prostě zmizí mezi ostatníma co tam lítaj,ještě jedině koupit kabely a dát router na jiný místo.....(ten WR743ND ještě zkusím příští tejden)

popis je k ničemu, smysl má screen.
je jedno jestli má někdo silnější signál, pokud neleží přes vysílání tvého routeru. tobě jde o nastavení vysílacího kanálu tak, ať tě ruší co nejmíň.

třeba můj červený topgear ruší nějaká kamila: https://pc.poradna.net/files/79818-screenshot-2017-09-24-png
bylo by lepší se přestěhovat na kanál 3-4, a jejím směrem zapnout druhé ap na 8.kanálu s 12db anténou.