Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC do 19 000,-

Zdravím

Prosím o návrh setavy. Půjde o krabici bez periferií a bez systému.
Cena max 19 000,-
Bavím se s maminkou studenta, takže chvíli trvalo zjistit, co vlastně potřebují:
- graficky středně náročné hry
- grafické studio
- střihačské studio
- kancelářské práce
- středoškolská evidence studia
- filmy, seriály, internet
Já bych dodal, že by tam měl být velký disk SSD nebo SSD +HD 2 TB

Vím, že tu byl za poslední měsíc jakýsi návrh v ceně do 20000. Jen si nejsem jistý, že je v pořádku. Několikrát tam několik lidí něco měnilo a nebyl na to jednoznačný názor.

Díky

https://www.czc.cz/21kds10ngsip59jrf4877u21m8/seznam

Za 19 000,-Kč nic lepšího vymyslet nejde, lepší CPU padlo ve prospěch disků, ale i tak bude CPU na základní věci stačit.
https://www.czc.cz/amd-ryzen-5-3600/264414/produkt

-----------------------------------
PC - CPU 6jádro - To bude asi lepší na střihačské studio - nevim nemám zkušenost
https://www.czc.cz/bbr1lmltc2jsb9s11tcrvp3ilf/seznam

Několikrát tam několik lidí něco měnilo a nebyl na to jednoznačný názor.

Jednoznačný názor asi nebude nikdy, každý preferuje nebo poradí trochu něco jiného. Univerzální, jediná nejlepší sestava neexistuje.

Zkusil jsem to taky spočítat (ať nejsi bez odpovědi) a prostě 19 je podle mě málo.

S lepším procesorem a lepší grafikou to vyjde na 23. Ještě by byla možnost snížit to na 21500 tím že se tam místo 3600 dá 2600.

Hanzi dělal co mohl :-) líp to vymyslet nejde. Tak sem mu aspoň vykradl ramky a hdd :-)