Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem freelotto - Může být nělak nebezpené?

Může být freelotto nělak nebezpené? já jsem asi před půl rokem narazila na okénko, kde psali že jsem 999 999 ... návtěvník jejich stránek. psali mi že vyhrávám 50 USD, tak jsem jim ze své blbosti napsala jméno, adresu i e-mail. Od té doby mi chodilo denně několik mailů že jsem vyhrála 1 000 000 USD a podobně. Žádné číslo účtu ani nic jiného už jsem jim neposílala. Po čase jsem našla odkaz, který mi umožňil se vymazat z jejich databáze. a maily přestali chodit. Moje angličtina mi neumožnila porozumět všemu. Tak jsem se chtěla ujistit že mi od nich za pár let nedojde že jim mám něco uhradit, i když jsem s nimi ve skutenosti nikda nehrála. Nejsem jediná, kdo se nechal takhle napálit.
Změna předmětu, původně: freelotto (Arpád Grha)
Změna kategorie, původně: IT novinky (merlouska)

Nebezpečné to je podle mě v tom, že si ty adresy navzájem prodávají a i když se ti povede třeba z jedné databáze odejít, v dalších deseti to je a tak až do smrti...
Neklikat (ve stavovém řádku prohlížeče vidíš kam odkaz vede), nepsat nikde po webech své e-mailové adresy. Já mám na tohle jednu tzv. spamovku, kterou píšu, když se jedná o registraci někde kam vlezu jednou za 5 let a oni si pak do spamovky posílají ty své novinky a "jánevímco". Jednou za čas do spamovky vlezu přes web, smáznu to tam, aby nebyla plná a všichni jsou spokojeni.
Zasílači novinek (mají kam posílat)
Atlas.cz (je tam schránka a přihlášením vidím jejich reklamy)
já (nechodí mi tolik ptákovin - do spamovky snad 30 denně)