Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VGA - ovladače grafické karty

Dobrý den,potřebovala bych poradit s ovladačem pro garfickou kartu.Mám notebook Acer Aspire 1600 a grafickou kartu Ati mobility radeon 9OOO.Zkoušela jsem instalovat ovládače jak z oficiálních stránek aceru,tak z Ati.Instalace pokaždé selže a objeví se mi zpráva o tom že se mám obrátit na výrobce notebooku.Poradíte mi co stím?Je třeba nějaký jiný ovladač,který by šel nainstalovat místo něj?
Děkuji.
Změna předmětu, původně: VGA (Arpád Grha) (Kráťa)

ano chapu , jenze ja tomu opravdu nerozumim :( na tohle jsem strasny debil .. reknete co chcete z te tabulky vedet a ja vam to napisu , jinak v nazvu je jen NVIdia - je to tam ukazane i na obrazku :D omlouvam se , ale opravdu tomu nerozumim .

V programu nahoře: tools, dole Options- General, languages, vybereš Czech a uložíš ( save). Ale stačí vlevo vybrat v části HARDWARE Video a přečíst si za Video adapter a napsat to sem . Taky by byl užitečný Motherboard model. vypadá to ale, že na Windows7 je počítač málo výkonný- hlavně kvůli paměti.

Ptal jsem se na víc věcí! Z tvého popisu můžeme tak maximálně odhadovat. Pokud máš skutečně tak málo paměti, tak se na tvůj PC Windows7 nehodí! Název grafické karty budeš potřebovat i pro instalaci ovladače do WindowsXP. Takže zjistit z dodacího listu k PC, prohlédnout CD s ovladači, nebo se podívat přímo na grafickou kartu. Nebo si pozvat někoho, kdo je schopen to zjistit. Nebo sem dodat dostatečně čitelnou fotku.

Je to 8 let stará karta! Ovladače pro Win7 asi nejsou. Důležitý je i ovladač chipsetu ( to je srdce základní desky, o které od tebe nevíme nic). PC je slabé.. Jaké hry na něm chceš hrát? Nárokům dnešních her tvoje PC nestačí. Napiš názvy her, které na tom chceš hrát a dozvíš se, jestli je to reálné...Chtělo by to nějakou lepší kartu, ale myslím, že máš AGP slot a tudíž zbývá bazar nebo Aukro..

Zdravim. omlouvam se za oživení tematu :) Ale mam problem také s VGA. Mám grafiku Gigabite GA-H61M-DS2. Na off stránkách gigabite jsem si stahl všechny ovladače,..ALE ! Chipset, lan, a Audio šlo instalnout bez problémů. Avšak VGA a SATA ne. Hlasí to chbu, že počítač nesplnuje minimalni požadavky pro instlaci. Z toho me jde hlava kolem. Nevíte co stím ?. Jinak garfickou karu mam o ATI 5450 HDMI 1Gb. A paměti mám SATA 2 DDR3. Co se týče te instalace ovladaču, už jednou jsem to tam dával (asi před rokem) a všechno šlo v pohodě. Původně jsem myslel ze je stará verze Freamorkru ale ten už mám aktualizovanej, tak nevím v čem je háček.