Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zmeniť jazyk v zahraničnom ntb?

Suseda dostala od známej z Talianska ntb a nevie, ako ho upraviť na Slovenčinu. Je to starší ASUS s WIN 7. Ja som sa o to pokúšal, ale márne. V pravom dolnom rohu má už SK aj Google je Slovensko, ale po jeho otvorení sa v článkoch zobrazí taliansky text. Kde zmeniť jazyk?

Ktorý z týchto balíkov otvoriť a nainštalovať do WIN 7, aby som získal slovenskú verziu:
Download Windows MUI language pack(s):
for 32-bit Windows 7 RTM (without a SP)
for 32-bit Windows 7 SP1

alebo:
Download Windows LIP language pack(s): they require a parent MUI language to be installed first
for 32-bit Windows 7 (either RTM or SP1)
Odporúčaš stiahnuť v susedinom ntb alebo v mojom a cez USB preniesť do susedinho?

Řekl bych:

Download Windows MUI language pack(s): for 32-bit Windows 7 SP1 (za předpokladu, že tam SP1 je, což je pravděpodobné)

+ Download Windows LIP language pack(s): they require a parent MUI language to be installed first
for 32-bit Windows 7 (either RTM or SP1)

Je jedno, kde to stáhneš.