Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD-R vs. DVD+R

Dobrý den, mohu se Vás zeptat, jaký je rozdíl mezi DVD-R A DVD+R? Koupil jsem si omylem +R místo -R a nevím, zda mohu s mechanikou DVD-RW v počítači na +R vypalovat soubory. Nefunguje +R jinak než -R pro běžného uživatele? Díky za odpověď. Karel_com

nevím, zda mohu s mechanikou DVD-RW v počítači na +R vypalovat soubory.

Vypálit to půjde, přečíst úplně všude jít nemusí.Což to tedy rovnou na jednom DVD zkusit sám místo zdlouhavého pátrání?A nevypaluj to nejvyšší rychlostí, záleží i na značce medií.To v označení DVD-RW mechaniky není mínus, ale pomlčka.