Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý ntb 32 bit nebo 64 bit WIN

Dobrý den,
Mám starý noťas Asus X51l, koupil jsem do něj SSD disk a nyní budu instalovat WIN 7, vyšší WIN tam asi nedostanu. Bohužel tam více než 3 GB RAM nelze dát, proto mám otazku. Bude v tomto případě lepší Systém 32 bit nebo 64 bit. Děkuji

S kľudom a v pohode z ISO (vyrobenej bútovacej flešky) nainštaluj OS W10x64 bit. na 3GB RAM. Použi najprv nástroj v príkazovom riadku Diskpart.exe - Clean k vyčisteniu nultého sektora pevného disku.

Desina má vymakanú správu pamäte oproti zdochnutej sedme. Ak budú k HW dostupné ovládače (aj generiká s dielne MS), nemáš problém s W10 x64 na 3GB RAM-ke. Robota na cca 50 minút z ISO, zostaň počas inštalácie káblom pripojený na net.

Desina sa dá dodatočne po nainštalovaní okresať, vyladiť.

Inovácia zo sedmy na desinu bude robiť problém, zasvinené Registre min. v počte 5-tis.neplatných, hluchých kľúčov, torzá balastu dll, sys, exe, inf, ini zo sedmy zostanú zašité, uchované v systéme po jeho "prešrotovaní" čo bude robiť večnú galibu.