Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvladne USB-C kabel prenos obrazu?

Prosim o objasneni toho, zda pro prenos obrazu (myslen Display P ort) bude fungovat jakykoli USB-C kabel oznaceny USB gen 2 (10Gbps) Je tento kabel takzvane plnohodnotny, ze zvladne vse?. Je to zaruka, za tim pujde prenos videosignalu? Nekde jsem cetl, ze pry na prenost Display Portu nemuze byt kdejaky USB-C kabel. I kdyz nechapu jakou specialitu by mel vyzadovat prenos displayport obrazovych dat ,aby nefungoval s regulernim USB-C kabelem gen.2.

Jisteze umi,jinak bych se neptal, dokonce i monitor, ale na to se neptam, neni to zadny DisplayLink, pres USB 3.0 co maji nektere dokovaci stanice, ale pres DisplayPort (konektor pocitace ma Thunderbolt 3 porty co umi USB 3.2 a take vystup obrazu Displayport 1.2 pres tento konektor). Vlastnost kabelu by mela by nezavisla na pouzitem monitoru. Zajima me ciste vlastnost kabelu.