Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virus trojan

ahojte,

tak som dnes stahoval cd key z netu a chytil trojana, ak dám alt+ctrl + del zobrazí mi:
Správce tohot systému zakázal správce úloh, cca každých 15 min mi vyskakuje tabulka kde chce instalovat virusremover2008 a dolu na liste vypisuje: you have a security problem!

Dá sa to odstrábiť alebo pojdem cestou format c: ?

Díky

2 karel:

ok cize skopirujem obsah tvojho odkazu dam do notepadu ulozim ako xxxx.reg a to uložím kde? v akých registroch? vážne sa nevyznám v tejto problematike a neviem aký je postup

bude to potom uspesne a vsetko ako pred tým ako som dostal trojana?

dakujem za fundovanu odpoved

Dvakrát na ten soubor klikni, potom dostaneš otázku jestli chceš informaci přidat do registru. Klikni na ano (ok) a je to.

bude to potom uspesne a vsetko ako pred tým ako som dostal trojana?

Na tohle ti nikdo fundovanou odpověď nedá, jenom čert ví co tam ten spyware všechno napáchal. Restartuj a kontrolně to přeskenuj SAS.

dakujem vsetkym za odpovede

K čomu sme s dopracovali:

vyskakovanie okien nevyskakuje - virus odtraneny, ale

1./ po starte nemozem kliknut na spodnu listu ak dam ctrl alt del zas vypise tu tabulku spravce tohoto systemu zakazal spravce uloh dam ok a funguje klik na spodnu listu/toto mi robilo posledny mesiac obcas

2./ako sa da dat povodna tabulka kde mozem vypnut povodne ulohy?

3./čomu pomohlo vypnutie obnovenie systemu ? mam zapnut naspät?- aky vyznam to malo?

4./ ten register, ktory som v ytvoril mozem vymazat z plochy ak som pridal do databazy registrov?

dakujem

2 strejda:

cize ak zapnem windows nemozem kliknut na spodnu listu kde je i štart hodiny atd tam mam odkaz na operu kde kliknem a otovri sa mi opera no kliknut sa nedam jedine ak dam ctrl alt del a tam mi vyskoci ta tabulka o spravcovi, kliknem ok a potom už reaguje pc na zapnutie opery

ako sa da obnovit uloha tabulky aby mi nezobrazoval hlášku o tom správcoi ale aby sa dali vypinat ulohy ako v novom win?

dakujem

ahojte,

ako sa da ostranit aby mi pc nevypisal
tuto tabulku: spravce tohoto systemu zakazal spravce uloh ?

aby tam bola pôvodná tabulke kde si mozem urcit vypnutie urcitych uloh a sledovat vytazenost procesoru?

Dakujem