Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC nepřehrává hudbu

Ahoj. Odinstaloval jsem myslím program pro záznam zvuku z W10 (nepamatuju si přesně, jestli to byl tenhle program) a od té doby mi po zapnutí PC nejde přehrávat žádná hudba. Nejde zvuk z youtube ani winampu, ale systémové zvuky fungují. Když potom PC restartuju, tak už vše funguje.
Zkoušel jsem vrátit bod obnovení i přeinstalovat ovladače zvuku, ale nic nepomohlo.
Není to zásadní problém, ale je to otravné. Neměl by jste prosím někdo nějaký nápad, jak to vyřešit?

OS Win10 Pro 64bit
Typ CPU DualCore Intel Core i3-4150, 3500 MHz (35 x 100)
Název základní desky Dell Inspiron 3847
Čipová sada základní desky Intel Lynx Point H81, Intel Haswell
Zvukový adaptér nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GF119 - High Definition Audio Controller
Zvukový adaptér Realtek ALC662 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2]

Pokud by bylo potřeba něco doplnit, dopošlu.

Předem díky za jakoukoliv radu.

Předpokládám, že jsi zkoušel zapojit i jiné reproduktory. Není chyba někde v konektoru nebo bedýnkách?
Výše jsi psal, že to někdy funguje a někdy nefunguje, takže zkus zaměřit pozornost tímto směrem.

I když tohle tomu spíše odporuje:

Nejde zvuk z youtube ani winampu, ale systémové zvuky fungují.

Po pravdě mě to už taky napadlo, ale vzhledem k tomu, že se v práci jiné bedýnky nenacházejí a doma se mi je nechtělo vymotávat, tak jsem to nezkusil. Prostě lenost. Nicméně když to po zapnutí nefunguje a po restartu jo, tipoval jsem to spíše na chybu jak píše gilhad - při zapnutí se načte něco před něčím, ale mělo by to být obráceně a pak to nefunguje, po restartu se to načte ve správném pořadí a pak to funguje. Zkusím nějaké volné repro splašit a vyloučit nebo potvrdit i tuhle možnost. Díky

Strašne ma irituje to neustále opakovanie "bedýnky"... to už fakt v tej češtine NEMÁTE adekvátne pomenovanie? "Bedýnky" zvuk nevydávajú! Ale reproduktory v nich!
Sú sluchátka a reproduktory - ale bedýnky - tie sa predsa používajú v obchodoch s ovocím a zeleninou na ukladanie ovocia´, v mäsiarňach na ukladanie mäsa v skladoch a podobne. A často sú tu výrazy škatulka, krabička....

bedýnky - tie sa predsa používajú v obchodoch s ovocím a zeleninou na ukladanie ovocia´, v mäsiarňach na ukladanie mäsa v skladoch a podobne

To platí na Slovensku.
Česko (pokud nevadí to pojmenování) používá už pokročilejší bedýnky, ve kterých se přehrává muzika. :-D