Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako rozoznám zazipovaný Img súbor?

Chcem natiahnuť do android boxu nový soft, ale USB Burning Tool nerozozná zazipovaný Img súbor, ktorý som stiahol z atvxperience.com. Je to:Download-x96-mini-S905W-Android-AndroidPC-zip_5f677867d37b1. Treba ho rozbaliť pred tým, aby ho Burning Tool rozpoznal a mohol stiahnuť cez USB kábel do boxu. Alebo to nie je Img súbor? Ešte som to to nerobil, preto sa nepohoršujte nad mojou naznalosťou.

Jestli budes používat ABT (Amlogic Burning Tools), musí jít o soubour '*.img'.
Tady ty flashovací firmware jsou ke stáhnutí zpravidla v zip, tak ho nejdřív extrahuj. Jestli je ten soubor opravdu ZIP tak by jsi měl přes právý klik myší na ten soubor vidět možnost "rozbalit".

V ABT pak zvolíš jen "importovat image" → "ten rozbalenej_soubor.img". AFT je jedno jestli je v .zip nebo .img.
(Jestli pri "importovat" ABT ten soubor nevidí, tak ten potřebný .img z toho souboru extrahuj, jestli ma příponu "*.img" nebo *.zip" uvidíš ve vlastnostech viz první příspěvek na od uživatele HOST) Pravý klik myší na ten soubor → vlastnosti :
[91322-por-zip-png]

Před nějakou manipulací s tím boxem, bych ti ovšem doporučil ti nainstalovat a použít Burning_Tools V3.* a V6.* pro Amlogic Flash Tools (urceny pro boot nebo revovery.img) který prozatím experimentálně podporuje 'flash .zip'.

Jestli nejde přidat jako odkaz (necháš na GO chvíli stisklé tlačítko až se ukáže menu -> připíchnout na plochu) tak ho zkus přidat jako "Widget".

PS: Jestli přeinstalováváš verze androidu jen kvůli Magio GO, protože máš tipuji problém s nynější verzí aplikace a minimálních požadavků, problém s ROOT, tak existuji podstatne jednodusi solution.
Kuprikladu můžeš službu Magio Go nainstalovat a používat pres zásuvný modul v KODI : https://github.com/Sorien/plugin.video.iptv.magiogo aniz by jsi musel zasahovat do verze firmware.

Addon .zip na stáhnutí zde : https://github.com/Sorien/plugin.video.iptv.magiogo/archive/master.zip
V KODI jen klikneš na Addons → přidat Addon s → install from zip file → zvolit stáhlej : "plugin.video.iptv.magiogo-master.zip".
[91323-poradna-addons-png]