Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladac pro g. kartu geforce 7600gt

Dobry den,chtel bych se s vami poradit jake ovladace pro tuto grafickou kartu,nekde sem slysel ze nikdy nedavat ovladace z cd dodane ke graficke karte, nekde zase ze jsou nejlepsi nejnovejsi,tak nevim, kdyby ste mel nekdo s touto grafickou kartou zkusenosti tak prosim napiste dekuju, Moje pc: windows xp sp3,graficka karta geforce 7600gt,procesor amd athlon 2800+,zdroj EU 250W,zakladni deska KT6V

To je fama, ktora vznikla asi z toho, ze ked si kupis grafiku dostanes na nej par mesiacov stare ovladace, a preto je lepsie dat novsie z netu.
Aspon vidiet ako sa jemnymi upravami stane z normalnej info bezcenny zdrap len preto, ze si to ludia traduju medzi sebou a kazdy si tam prida nieco svoje;o).