Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ake mate certifikacie v IT?

Nie som zastanca certikatov (napriklad z MT nemam, hoci by som mohol mat), ale obcas ma niektori dodavatelia k tomu dotlacia. V minulosti som napriklad premyslal nad Ciscom, ale prichadzam s nim tak malo do styku, ze som to vyhodnotil ako zbytocnu investiciu.
Ake mate certifikaty ak pracujete v IT? Mozno by ma nieco zaujalo a spravil by som si to;o).

Viem, ze nie je (robil som nejake skusobne testy) len mi to nic neda. Z rovnakeho dovodu nemam ani MT a UBNT certifikaciu, pretoze to co by som si sa tam naucil uz viem a robit to len pre ten papier sa mi nechce.
Pravdupovediac ja mam len certifikacie, kde ma do toho dotlacil partner, pretoze inak by som nemohol predavat (MS, Adobe, Eset a pod) a nejako sa mi moc nechce venovat cas a peniaze niecomu z coho budem mat len nejaky papier niekde na policke zahrabany.