Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows na ssd disk

Dobrý den, koupil jsem si SSD, nainstaloval jsem ho do PC a následně do něho jsem si nainstaloval Windows 10. Jenže při zapínání pc mi načítá Windows z mého HDD disku. Co bych měl udělat, aby mi načítal windows z mého SSD.

Já jsem tedy ještě nevymazal Windows z HDD disku, jestli to není tím. Jinak HDD disk bych chtěl normálně používat např. na hry, na hudbu nebo na důležité věci.
Bootovani v biosu jsem se ještě nekoukal, moc se v tom nevyznám a nevím jak na to.

Většinou výrobci SSD disků nabízejí na svých stránkách vhodný nástroj na migraci operačního systému včetně MBR, tedy nová instalace byla zbytečná pokud je stávající systém na HDD funkční. Je to nejjednodušší cesta pro někoho kdo se v tom nevyzná :-)