Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows na ssd disk

Dobrý den, koupil jsem si SSD, nainstaloval jsem ho do PC a následně do něho jsem si nainstaloval Windows 10. Jenže při zapínání pc mi načítá Windows z mého HDD disku. Co bych měl udělat, aby mi načítal windows z mého SSD.

Já jsem tedy ještě nevymazal Windows z HDD disku, jestli to není tím. Jinak HDD disk bych chtěl normálně používat např. na hry, na hudbu nebo na důležité věci.
Bootovani v biosu jsem se ještě nekoukal, moc se v tom nevyznám a nevím jak na to.